با استفاده ‌از افزونه‌های نوتیفی، ارتباطاتتان را یک‌پارچه کنید

آزمایشگاه نوتیفی

Wordpress-Logo.svg

افزونه وردپرس

وردپرس هم اکنون یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا به شمار می‌رود که قابلیت‌های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از آن رایگان است. با این افزونه به سادگی میتوانید نوتیفی را به وردپرس خود متصل کنید.

نسخه: 2.0

presta

افزونه پرستاشاپ

پرستاشاپ هم اکنون یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های فروشگاه ساز به شمار می‌رود که قابلیت‌های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از آن رایگان است. با این افزونه به سادگی میتوانید نوتیفی را به پرشتاشاپ خود متصل کنید.

نسخه: 1.2

joomla-3521519-2945022

ماژول جوملا

جوملا هم اکنون یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا به شمار می‌رود که قابلیت‌های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از آن رایگان است. با این افزونه به سادگی میتوانید نوتیفی را به جوملا خود متصل کنید.

نسخه: 1.1

افزونه whmcs

WHMCS هم اکنون یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت هاستینگ به شمار می‌رود که قابلیت‌های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از آن رایگان است. با این افزونه به سادگی میتوانید نوتیفی را به WHMCS خود متصل کنید.

نسخه: 1.2

ماژول نیوک

نیوک هم اکنون یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا به شمار می‌رود که قابلیت‌های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از آن رایگان است. با این افزونه به سادگی میتوانید نوتیفی را به نیوک خود متصل کنید.

افزونه دروپال

دروپال هم اکنون یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا به شمار می‌رود که قابلیت‌های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از آن رایگان است. با این افزونه به سادگی میتوانید نوتیفی را به دروپال خود متصل کنید.

نسخه: 1.1

api-img

توسعه دهندگان

با مستندات api نوتیفی می‌توانید به راحتی وبسایت و یا نرم افزار خود را به پلتفرم نوتیفی متصل کنید و از امکانات بی‌نظیر نوتیفی در نمایش انواع اعلان و نوتیفیکیشن با تنظیمات گسترده  استفاده نمایید.

نسخه: 3.0