سریعتر. بهتر.

اولین پلتفرم ایرانی ارائه نوتیفیکیشن زنده بر بستر وب

ما مفتخریم که میزبان شما هستیم

نوتیفی با ارائه سرویس‌های متنوع در زمینه نوتیفیکیشن و ابزارک می‌تواند شما را در امر اطلاع رسانی و نمایش اتفاقات لحظه‌ای وب سایتتان به کاربران یاری کند.

خدمات بر بستر وب

ما در نوتیفی با توجه به نیازهای جامعه وبمسترها خدمات متنوعی برای وب سایت و کسب و کارها  با دقت بالا و اهمیت در کیفیت سرویس ارائه می‌دهیم.

افزایش بازدهی کسب و کار

برای افزایش بازدهی کسب و کار شما تمام تلاش تیمی خود را متمرکز کرده تا بتوانیم سرویس و خدمات متنوعی را برای شما ارائه کنیم و با وجود خلاقیت فردی و تیمی شاهد این خواهید بود که هرچه بهتر و سریعتر به هدف خود نزدیکتر شوید.

بهبود وضعیت

نوتیفی برای تغییر و بهبود وضعیت حال حاضر وب سایت و محصول شما بسته‌های متفاوتی ارائه کرده است که قطعا تفاوت نوتیفی را احساس خواهید کرد.

طراحی ایده‌ها
طراحی ایده؟! بله!
قطعا تا کنون با سرویس دهنده‌های مختلفی کار کرده‌اید و می‌دانید که یک نواخت بودن ایده اصلا جالب نیست, نوتیفی در هر لحظه درحال طراحی یک ایده جدید است.

چه خدماتی ارائه می‌دهیم

نوتیفیکیشن زنده

بیش از 20 نوع نوتیفیکیشن و ابزارک در نوتیفی موجود است که می‌توانید برای وب سایت خود استفاده کنید. فرقی نمی‌کند که از چه سیستمی استفاده می‌کنید سایت ساز یا صفحات html !

تنظیمات و آمار

تمامی ابزارک‌های نوتیفی دارای تنظیمات مختلف و نمایش آمار و اطلاعات هستند که بعد از ایجاد ابزارک می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید و آمار لحظه به لحظه ابزارک خود را مشاهده کنید.

داده‌های متغیر

برای کاربران خود گزارش‌ها و داده‌های لحظه‌ای ایجاد کنید تا از اتفاقات وب سایت شما بصورت نوتیفیکیشن مطلع شوند و تعامل بیشتری با مشتریان خود ایجاد کنید.